“ Biznes, bardziej niż jakiekolwiek inne zajęcie,

polega na nieustannej kalkulacji,

doskonaleniu się w sztuce przewidywania. ”

Henry R. Luce

Wolfs w liczbach
Stawiamy na wymierne efekty.

6

lat

WSPIERAMY
KREATYWNE POMYSŁY

51

mln

DOTYCHCZASOWY KAPITAŁ
INWESTYCYJNY

12

firm

KTÓRE DO TEJ PORY
OTRZYMAŁY WSPARCIE

64

dni

ŚREDNI CZAS OD PIERWSZEJ
ROZMOWY DO INWESTYCJI
Zespół Wolfs Technology Fund

Naszą siłą są ludzie z doświadczeniem.

Wolfs Tech Fund tworzą ludzie z pasją, którzy zdobywali doświadczenie prowadząc własne firmy, tworząc startupy a także działając na rynku funduszy kapitałowych.

LESZEK FORYTTA

LESZEK FORYTTA

CEO / PREZES ZARZĄDU

Jest ekspertem w dziedzinie pozyskiwania kapitału oraz doświadczonym przedsiębiorcą z pasją do rynków kapitałowych. Od dwudziestu lat działa na rynkach kapitałowych w Polsce i za granicą. Od 2000 roku, samodzielnie bądź z partnerami uczestniczył w 30 emisjach obligacji IPO. W przeciągu 16 lat uczestniczył w kilkudziesięciu emisjach obligacji korporacyjnych. Z Giełdą Papierów Wartościowych był związany niemal od początku jej istnienia. Jest jednym ze współtwórców i współudziałowców funduszu Carpathia Capital - budował nim rynek Aero, dedykowany małym i średnim przedsiębiorstwom, będący rumuńskim odpowiednikiem polskiego NewConnect. Jest członkiem Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych oraz konsultantem spółek giełdowych i autoryzowanych doradców rynku NewConnect w zakresie pozyskiwania strategicznych inwestorów oraz planowania IPO.

MICHAŁ KRZYŻANOWSKI

MICHAŁ KRZYŻANOWSKI

PRZEWODNICZĄCY RADY NADZORCZEJ & ZARZĄDZAJĄCY PORTFELEM INWESTYCYJNYM

Konsultant biznesu. Ekspert w zakresie zarządzania finansami, controlingu i zarządzania ryzykiem. Wieloletni Dyrektor finansowy i administracyjny w firmie WARBUD S.A., gdzie nadzorował działalność służb finansowych, prawnych, HR, informatycznych, ubezpieczeniowych i administracyjnych. Członek rad nadzorczych i zarządów wielu spółek, m. in. wiceprezes zarządu Warbud Beton, ABM Solid S.A., członek zarządów Bud-Inż. oraz Polonia Warszawa S.A., a także wiceprzewodniczący rady nadzorczej Invest-Park. Obszary eksperckie: rynki kapitałowe, wprowadzanie spółek na rynek papierów wartościowych i pozyskiwanie kapitałów, zarządzanie ryzykiem, międzynarodowe standardy rachunkowości (MSR) oraz sprawozdań finansowych (IFRS), zarządzanie strategiczne, restrukturyzacja i transformacja organizacji, ocena projektów inwestycyjnych.

ANNA KATARZYNA NIETYKSZA

DYREKTOR DS. RELACJI Z INWESTORAMI

Przedsiębiorca, inwestor, ekspert rynku kapitałowego i relacji inwestorskich, funduszy UE oraz Gospodarki Cyfrowej. Prowadziła relacje inwestorskie dla pierwszych ofert publicznych w Ministerstwie Prywatyzacji (5 spółek) i ofertę publiczną Banku Śląskiego oraz negocjacje z inwestorem strategicznym ING. Wprowadziła Eficom SA., pierwszą spółkę konsultingu UE na rynek NewConnect i 7 innych spółek, uplasowała kilkanaście ofert prywatnych, działała jako Autoryzowany Doradca. Była również założycielką Eurorscg Polska i inwestorem największej sieci reklamowej w Europie. Dostarczyła ponad 250 mln euro funduszy UE dla spółek i instytucji, zarządzała projektami o wartości ponad 300 mln PLN.

AGNIESZKA GONCZAR

DYREKTOR DS. MARKETINGU I PR

Pasjonatka nowych technologii, od ponad 8 lat związana z mediami i marketingiem. Zawodowe doświadczenie zdobywała pracując ze startupami w Polsce i za granicą oraz jako wieloletnia dziennikarka największego dziennika w Polsce. Wierzy, że łączenie nowych technologii, pragmatycznego podejścia i nutki artyzmu jest w stanie pozytywnie odmienić oblicze każdego biznesu.

RITA KURPISZ

DYREKTOR PROJEKTÓW

Doświadczenie biznesowe zarządcze zdobywała pracując m.in. w: QUEST Change Managers zarządzając samodzielnie zespołem i obszarem biznesowym jako Dyrektor projektu "Quest for English”. W tej samej firmie jako ekspert ds. komunikacji budowała algorytmy sprzedaży i obsługi klienta dla firm (m.in. WIMED, Max-Fliz). W Electronic Wholesale Trading, jako menedżer firmy, rozwinęła sieć sprzedaży rozbudowując organizację oraz zwiększając zyski firmy. Przygotowywała plany strategiczne i rozwojowe, realizowała działania operacyjne.

ANNA URBANIAK

ANNA URBANIAK

DYREKTOR ADMINISTRACJI

Doświadczony menedżer, coach w obszarach rozwoju kariery i relacji interpersonalnych. Zaangażowana od wielu lat w działalność biznesową związaną z rynkiem finansowym. Szkoleniowiec, specjalista w przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych i budowaniu struktur sprzedażowych. Inwestor, Członek Zarządów i Rad Nadzorczych.

ARTUR OSTROWSKI

PROJECT MANAGER

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej i Wyższej Szkoły Bankowej w Colorado z 18-letnim doświadczeniem w bankowości korporacyjnej i zarządzaniu majątkiem. Zajmował kierownicze stanowiska z zakresu zarządzania majątkiem oraz zarządzaniem relacjami z klientem. Obecny właściciel firmy Alios specjalizującej się w doradztwie finansowym dla klientów korporacyjnych i zarządzania majątkiem dla klientów HNW.

Inwestujemy przede wszystkim w ludzi.
Newsletter
Bądź na bieżąco.
Bez spamu - tylko ważne informacje.

FreshMail.pl