Selfmaker obsłuży płatności na największym festiwalu w Europie Środkowo-Wschodniej

Wkrótce w Trójmieście tysiące miłośników dobrego grania będą znów świetnie się bawić na jednym z największych festiwali muzycznych w tej części Europy. Zgrają najlepsi muzycy z całego świata i Polski. Mowa oczywiście o szesnastej już edycji festiwalu Open’er Festival.

 

 

To będzie wyjątkowe wydarzenie, nie tylko ze względu na obecność takich tuzów muzycznych jak Radiohead czy Foo Fighters. Po raz pierwszy również zobaczycie na Open’er Festival urządzenia polskiej gwiazdy kiosków samoobsługowych – firmy Selfmaker. Spółka podpisała kontrakt na dostawę i obsługę 30 wpłatomatów z systemem płatności PayPass, który w ciągu zaledwie 4 dni obsłuży 240 tysięcy uczestników legendarnego już festiwalu.

 

 

W jaki sposób Selfmaker wesprze organizatorów Open’era?

Każdy z festiwalowiczów wraz z biletem dostaje opaskę. Po wpłaceniu określonej gotówki do urządzenia dostarczonego na teren festiwalu przez Selfmaker, opaska jest doładowywana na tę samą kwotę i staje się instrumentem płatniczym jak karta typu PayPass. Wpłatomaty i opaski na festiwalu to dedykowane rozwiązanie, które pozwalają na bezgotówkowe płatności na terenie całej imprezy.

 

Usługa dostarczona na Open’er przez Selfmaker jest nie tylko wygodna i nowoczesna. Dzięki niej Selfmaker w ciągu tych kilku dni zarobi niemałą kwotę na którą opiewa kontrakt z organizatorami za wynajem i utrzymanie maszyn w czasie trwania całej imprezy. Nad sprawnym działaniem urządzeń będzie czuwać Ferpay Service – dedykowany zespół specjalistów, który wesprze proces obsługi klienta na terenie festiwalu.

 

 

Masz pomysł na biznes?

Skontaktuj się z nami, zobaczymy co możemy dla Ciebie zrobić.

Newsletter
Bądź na bieżąco.
Bez spamu - tylko ważne informacje.

FreshMail.pl