Wolfs Partnerem na największej konferencji rynku kapitałowego w Polsce!

Ponad 1500 uczestników, 100 spółek giełdowych i 3 dni merytorycznych rozmów i spotkań. Od 2-4 czerwca zapraszamy na największe spotkanie inwestorów indywidualnych w Polsce: Wall Street Karpacz 2017!

 

Konferencja WallStreet na stałe wpisała się do kalendarza polskich inwestorów jako jedno z najważniejszych wydarzeń związanych z rynkiem kapitałowym w Polsce. Nie bez przyczyny. Trudno zignorować największe spotkanie inwestorów indywidualnych w naszym kraju, o najwyższym poziomie merytorycznym, będące inspiracją dla wszystkich uczestników rynku kapitałowego nad Wisłą oraz wszystkich środowisk z nim związanych.

 

XXI edycja konferencji organizowanej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych będzie naprawdę wyjątkowa pod wieloma względami. Około 1500 uczestników będzie miało okazję uczestniczyć w ponad 20 wykładach, panelach dyskusyjnych o bieżącej sytuacji na giełdzie oraz poznać opinie najlepszych analityków, inwestorów i przedsiębiorców w kraju. Oprócz edukacji i analizy na uczestników czekają nie lada emocje. W tym roku gośćmi konferencji będzie ponad 100 spółek giełdowych.

 

Wśród tych zacnych gości pojawi się także Wolfs Tech Fund z dwoma podmiotami reprezentującymi: brytyjską firmą Ferpay Ltd działającą w sektorze rynku money transfer oraz lidera automatyzacji procesów sprzedaży i obsługi klienta – spółkę Selfmaker produkującą kioski samoobsługowe. Oprócz stoiska z gadżetami i materiałami informacyjnymi Wolfs Tech Fund, czeka na Państwa konkurs, gdzie po wypełnieniu krótkiego formularza będzie można wygrać między innymi pobyt w luksusowym hotelu Mera Spa w Sopocie.

 

Nie pozostaje nam nic innego jak serdecznie zaprosić Państwa na to wydarzenie. Czekamy na Was od 2 czerwca w Karpaczu!

 

Szczegółowy program i więcej info: http://www.sii.org.pl/11186/edukacja-i-analizy/wallstreet/konferencja-wallstreet-21.html

 

LINK do rejestracji na to wydarzenie: https://www.sii.org.pl/logowanie.html

 

 

Masz pomysł na biznes?

Skontaktuj się z nami, zobaczymy co możemy dla Ciebie zrobić.

Newsletter
Bądź na bieżąco.
Bez spamu - tylko ważne informacje.

FreshMail.pl